Plaveckáškola Rybka

Kurzy plavání

Milí rodiče! 

Máme k dispozici bazén o velikosti 25 x 12,5 metru, s hloubkou od 1,15 do 1,50 metru a s teplotou vody 27,8°C. Takový bazén je pro výuku plavání dětí ideální. Bazén lze dělit na 6 drah, a to jak na délku, tak i na šířku. Můžeme proto operativně reagovat na různou plaveckou úroveň jednotlivých skupin a plavat jak na šířku (12,5m), tak i na délku (25m).

Přímo u bazénu je k dispozici regenerační bazének (5,5x 2m) s vodou teplou 33°C, ve kterém se mohou děti ohřát, pohrát si a případně odpočinout.

Děti, které mají velký strach z vody, mohou úvodní lekce absolvovat s cvičitelkou v malém regeneračním bazénku (hloubka 80 cm), kde získají základní návyky a dovednosti.

Bazén je vybaven nejmodernější bazénovou technologií. Pro úpravu bazénové vody je použita úprava ozonem, který je mnohonásobně účinnějším dezinfekčním a oxidačním činidlem než chlor. Voda upravovaná ozonem je křišťálově čistá a dokonale ošetřená, je bez chlorového zápachu, bez patogenních mikroorganizmů nebo vedlejších produktů dezinfekčního procesu. Voda je tak zcela zdravotně nezávadná a neštípá děti do očí! Spotřeba chloračních přípravků se díky použití ozonu snižuje až o 85%!

Kapacita bazénu pro výuku je až 60 dětí.

Pro výuku máme k dispozici na každou lekci nejméně 4 plně kvalifikované cvičitele s dlouholetými zkušenostmi a s plným zaujetím pro práci cvičitele plavání. V rezervě jsou vždy ještě další dva kvalifikované cvičitelé, kteří jsou připraveni zaskočit např. v případě nemoci.

Plavání není jen zdravou sportovní aktivitou, ale i životní nutností! My uděláme vše pro to, abychom Vaše děti opravdu naučili plavat.

S námi je plavání hra. Proto pro děti budeme připravovat v každé lekci nejen odbornou plaveckou výuku, ale i soutěže a hry ve vodě.

S námi je plavání radost.

Po každé lekci dostane každé dítě něco dobrého. Po ukončení celého plaveckého kurzu se každé dítě může těšit na dárky od Plavecké školy Rybka. Každému uděláme radost mokrým vysvědčením a malým dárkem.